ZdrójMed

Usługi

PROMOCJE

Spraw swojej mamie przyjemność z okazji zbliżającego się święta


Z okazji "Dnia Mamy" przygotowaliśmy dla Państwa promocję na wyjątkowy prezent dla mam, jest to bon podarunkowy na zabiegi relaksacyjne i rehabilitacyjne, który dostępny jest z tej okazji w promocyjnej cenie.Bon podarunkowy do wykorzystania na zabiegi relaksacyjne i rehabilitacyjne w NZOZ ZdrójMED z okazji "Dnia Mamy" dostępny jest w promocyjnej cenie z ponad 30% rabatem.

W ramach bonu będzie można skorzystać z zabiegów fizykoterapeutycznych lub masaży leczniczych.

Kupując bon za 50 zł, otrzymamy 5 zabiegów fizykoterapeutycznych lub 2 masaże lecznicze.

Bon podarunkowy za 100 zł uprawnia do skorzystania z 10 zabiegów fizykoterapeutycznych lub 3 masaży leczniczych.

Podaruj swojej mamie zdrowie!


Bony można zrealizować o końca czerwca 2016 r. po wcześniejszej rezerwacji zabiegów.

KRIOTERAPIA

"Leczenie zimnem". Przez pary ciekłego azotu schładza się wybraną okolicę gazem o temperaturze poniżej -110 C. Już po 3 min. po rozpyleniu na dany punkt rozpoczyna się działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne.

Czytaj więcej...

MAGNETOSTYMULACJA

Naturalne pola magnetyczne występują we wszechświecie od jego początków. Malejący magnetyzm ziemski jest przyczyną problemów zdrowotnych określanych mianem schorzeń cywilizacyjnych. Magneto stymulacja wyrównuje  zaburzenia energii objawiające się zmęczeniem i znużeniem. Oddziałowywuje na system nerwowy. Posiada działanie relaksacyjne, wykorzystywane w zaburzeniach snu, nerwicach, przeciwdziała stresom dnia codziennego.

Czytaj więcej...

LEDOTERAPIA

Ledoterapia to innowacyjna metoda stosowana wspomagająco w leczeniu wielu chorób. Stosowana również z ogromnym sukcesem do  walki z procesami starzenia się organizmu. Polega na wykorzystywaniu energii światła niekoherentnego generowanego przez wysokoenergetyczne diody LED w zakresie widzialnym i bliskiej podczerwieni.

Czytaj więcej...

LASEROTERAPIA

Laseroterapia jest to terapia opierająca się na działaniu wzmocnionego światła poprzez wymuszoną emisję promieniowania. Do biostymulacji medycznej używa się promieniowania laserowego z zakresu światła widzialnego i podczerwieni.

Czytaj więcej...

KINESIOTAPING

Kinesiotaping opiera się na stosowaniu specjalnej taśmy/plastra , którego grubość, ciężar właściwy i rozciągliwość są zbliżone do parametrów ludzkiej skóry.

Czytaj więcej...

BOROWINOWA KĄPIEL WIROWA

Kąpiel wirowa jest formą masażu podwodnego. Kąpiel powoduje przekrwienie kończyn, pomaga usunąć nadmiar wody oraz rozluźnia mięśnie. Zawartość wartościowej borowiny działa antystresowo, rozluźnia mięśnie regeneruje tkanki, łagodzi nerwobóle, wspomaga regenerację stanów pourazowych (złamania, zwichnięcia, stłuczenia, skręcenia), łagodzi dolegliwości układu ruchu.

Czytaj więcej...

INNE USŁUGI

Proponujemy duży zakres usług. Oferujemy również między innymi takie zabiegi i usługi jak:

Czytaj więcej...